Un arădean și-a lovit soția pe stradă. Polițiștii au emis ordin de protecție provizoriu

Un arădean și-a lovit soția pe stradă. Polițiștii au emis ordin de protecție provizoriu
Polițiștii de ordine publică din municipiu au emis un ordin de protecție provizoriu pe numele unui bărbat de 39 de ani, din Arad, care și-ar fi agresat soția, lovind-o cu palma peste cap în timp ce se aflau pe strada Spitalului din Arad. În cauză se efectuează cercetări sub aspectul săvârșirii infracțiunii de violență în familie.