![](https://www.livearad.ro/wp-content/uploads/2020/11/ususau-300x165.jpg)
?????????????????????????????????????????????????????????
Deşi ne aflăm în scenariul roşu, judeţul Arad cunoscând o infectare de 3,64 la mia de locuitori, iar municipiul una de 5,57, există cinci comune în care nu este înregistrată nici o infectare cu noul Coronavirus. Este vorba despre Ususău, Socodor, Igneşti, Birchiş şi Bata.
De cealaltă parte, rata cea mai mare de infectare o întâlnim la Arad, Ineu, Almaş, Hălmăgel, Peregu Mare, Şiştarovăţ şi Vârfurile.
Facebook Comments