UN TANAR DIN ARAD A INITIAT O NOUA FORMA DE PROTEST PE TEMA STRANDULUI "NEPTUN"

O nouă formă de protest a apărut zilele acestea la adresa administraţiei Falcă, iniţiată de un tânăr concitadin care doreşte o schimbare la uzatul ştrand Neptun. Tânărul a deschis o pagină de facebook intitulată "Nu mai vrem intrare în zona comercială a Strandului Neptun".

"Pentru ce să plătim intrare pe ştrand ca să vedem ruine, ruine putem vedea şi la cetatea Şiriei sau Cetatea Şoimoş. Datorită acestei taxe tot locul a devenit o groapă de gunoi" a declarat tânărul care doreşte până la începerea sezomului să strângă câteva mii de like-uri. Evident pentru administraţia Falcă toate protestele şi încercările de acest gen sunt "frecţie la un picior de lemn".

Haideţi să-l ajutăm dând un simplu like pe  "NU MAI VREM INTRARE IN ZONA COMERCIALA A STRANDULUI NEPTUN"