SERENA WILLIAMS, BEATA LA WIMBLEDON. VEZI VIDEO

SERENA WILLIAMS, BEATA LA WIMBLEDON. VEZI VIDEO
Americanca Serena Williams a fost eliminată din competiţia feminină de la Wimbledon după meciul cu Alize Cornet din turul al treilea, iar aseară a ieşit şi de la dublu. Serena a jucat alături de sora sa, Venus, într-un duel la dublu cu Barrois şi Voegele, dar cele două jucătoare americane au trebuit să se retragă la 0-3 în primul set. Chiar Serena a fost cea care a acuzat probleme şi s-a retras. Presa americană a oferit cîteva posibilităţi pentru incidentele de la meci. Jurnaliştii au luat în calcul chiar şi ipoteza că Serena ar fi fost beată sau deshidratată! Aseară s-a anunţat că jucătoarea americană ar fi suferit de un virus, însă imaginile vorbesc de la sine, iar Serena este surprinsă cînd nici nu-şi poate ţine echilibrul.   Sursa: gsp.ro   https://www.youtube.com/watch?v=kZeAQRhb66U#t=212