SEFUL CSM SI UN JUDECATOR AU FOST JEFUITI INTR-UN HOTEL DIN ARAD

SEFUL CSM SI UN JUDECATOR AU FOST JEFUITI INTR-UN HOTEL DIN ARAD
Şeful CSM, Marius Tudose, dar şi un coleg judecător au fost jefuiţi într-un hotel din Arad. Hoţii ar fi furat aproape 8.000 de euro, informează .

Şeful CSM şi un alt judecător erau în hotelul Continental din Arad. Aceştia au sesizat că din camere le lipsesc bunuri şi bani. Ei au reclamat 6.000 de euro şi 1.400 de lei.

Poliţiştii au demarat o anchetă în urma plângerilor celor doi. Furtul a fost încadrat cu autor necunoscut, însă au fost demarate activităţi pentru identificarea făptaşului.
Citeste mai mult pe RTV.NET: http://www.romaniatv.net/seful-csm-si-un-judecator-jefuiti-intr-un-hotel_221937.html#ixzz3asMUA85U